Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jurgen Kurti"

Krimi në familje, arrest shtëpie për Jurgen Kurtin, burg kunatit të viktimës

    Krimi në familje, arrest shtëpie për Jurgen Kurtin, burg kunatit të viktimës

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë, Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë për dy të dyshuarit e vrasjes së shtetasit 50-vjeçar Artur Kurti. Konkretisht, është vendosur masa e

Lexo me Shume

Krimi në familje, dy të ndaluarit: Nuk deshëm ta vrisnim. U vetëmbrojtëm!

    Krimi në familje, dy të ndaluarit: Nuk deshëm ta vrisnim. U vetëmbrojtëm!

Në pritje të daljes para gjykatës të Leonard Ristanit dhe Jurgen Kurtit – dy personat e përfshirë në ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku mbeti

Lexo me Shume