Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Julian Sinanaj"

Prokuroria jep pretencën: 35 vjet burg për Julian Sinanaj

    Prokuroria jep pretencën: 35 vjet burg për Julian Sinanaj

Gjyqi i “grupit të vrasësve me pagesë” po shkon drejt fundit, pas zhvillimit të 55 seancave. Në seancën e ditës së sotme, Prokuroria lexoi konkluzionet përfundimtare për të akuzuarit dhe vitet

Lexo me Shume

Përfundon gjyqi, Julian Sinanaj në pritje të dënimit

    Përfundon gjyqi, Julian Sinanaj në pritje të dënimit

Krimet e Rënda kanë përfunduar gjykimin për “bandën e tritolit” në Vlorë pas 55 seancave të zhvilluara. Ky vendim u mor në seancën e kësaj të enjteje dhe pritet që

Lexo me Shume