Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Julian Deda"

Projekti i parë i Mateo Dedës, djalit të aktorit të “Apartamentit 2XL”

    Projekti i parë i Mateo Dedës, djalit të aktorit të “Apartamentit 2XL”

Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun. Pavarësisht angazhimeve në punë, atë e shohim shpesh në rrjetet sociale të postojë foto të momenteve që

Lexo me Shume

(EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?

    (EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?

Ka bërë bujë statusi i Julian Dedës për largimin e Joleza Kokës pak minuta, para se të fillonte shfaqja në Apartamentin 2XL. Nisur nga  versioni i Julian Dedës (lexo ketu),

Lexo me Shume

Julian Deda: “Largoni nga teatri ata që e shqyejnë atë!”

    Julian Deda: “Largoni nga teatri ata që e shqyejnë atë!”

Aktori i mirënjohur i humorit, Julian Deda, ka shkruar një artikull të gjatë rreth gjendjes së Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit, jo për gjendjen strukturore apo materiale, por për

Lexo me Shume