Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Julian Assange"

Ekuadori i ndërpret internetin themeluesit të Wikileaks-it

    Ekuadori i ndërpret internetin themeluesit të Wikileaks-it

Burime zyrtare të Wikileaks kanë bërë të ditur së fundmi se qeveria e Ekuadorit i ka ndërprerë qasjen në internet themeluesit Julian Assange. Sipas Wikileaks, ndërprerja është e qëllimshme, si

Lexo me Shume