Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Joseph Blatter"

Sepp Blatter: Largimi nga FIFA më bëri të vuaj! Ndërgjegjen e kam të pastër

    Sepp Blatter: Largimi nga FIFA më bëri të vuaj! Ndërgjegjen e kam të pastër

“Në fillim, largimi nga FIFA më ka bërë të vuaj, ama sot jo më!”  – ka deklaruar ish presidenti i institucionit më të lartë të futbollit botëror, Joseph Blatter. Ai

Lexo me Shume