Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jose Mournho"

Ofertë “shokuese” për Jose Mourinhon! A do ta pranojë ai?

    Ofertë “shokuese” për Jose Mourinhon! A do ta pranojë ai?

Askujt nuk do t’i kishte shkuar mendja se do të vinte një propozim i tillë për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Deri sot jemi mësuar të dëgjojmë oferta nga më të

Lexo me Shume