Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jose Mourinho"

Jose Mourinho: Pogba, mesfushori më i mirë në botë

    Jose Mourinho: Pogba, mesfushori më i mirë në botë

Që në momentin e arritjes së marrëveshjes ku Paul Pogba u bë futbollisti më i shtrenjtë i të gjitha kohërave, u kuptua se vëmendja e Premier League-s do të ishte

Lexo me Shume

Dejan Stefanoviç: Jose Mourinho mund të dënohet me 3 vite burg!

    Dejan Stefanoviç: Jose Mourinho mund të dënohet me 3 vite burg!

Ashtu siç jemi mësuar ta shohim tashmë, trajneri Jose Mourinho është futur menjëherë në qendër të polemikave në Manchester. Lënia jashtë grupit e gjermanit Bastian Schweinsteiger me justifikimin se ai

Lexo me Shume

Merkato – Manchester United interesohet për Leonardo Bonucci-n

    Merkato – Manchester United interesohet për Leonardo Bonucci-n

“Djajtë e kuq” shpresojnë që të shkëpusin një tjetër futbollist me rëndësi nga Juventusi, pas marrëveshjes thuajse të kryer me francezin Paul Pogba. Sipas asaj që raporton “Manchester Evening News”,

Lexo me Shume

Ish-futbollisti Mido: Kur ishim tek Ajax, rrezikova ta vrisja Ibrahimovic-in

    Ish-futbollisti Mido: Kur ishim tek Ajax, rrezikova ta vrisja Ibrahimovic-in

Vetëm para 2 javëve u bë lojtari i ri i Manchester United, ku përkrah Jose Mourinho-s do të kërkojë të arrijë triumfet me të cilat është mësuar të jetojë prej

Lexo me Shume

Merkato – Manchester United, “çmenduri” për të marrë Paul Pogba

    Merkato – Manchester United, “çmenduri” për të marrë Paul Pogba

Jose Mourinho shpreson të ‘rrëmbejë’ Paul Pogba-në! Pas përgjigjes së parë negative nga ana e Juventusi-it për ofertën prej 95 milionë eurosh, Manchester United është gati t’i rikthehet sulmit duke

Lexo me Shume

Zlatan Ibrahimovic tregon destinacionin e ardhshëm

    Zlatan Ibrahimovic tregon destinacionin e ardhshëm

Ishin të shumtë zërat që qarkullonin prej javësh, që thonin se destinacioni i ardhshëm i Zlatan Ibrahimovic do të ishte Manchester-i. Por pavarësisht tyre, tifozëve të futbollistëve ju desh të

Lexo me Shume

“Çmendet” Manchester United: Gati 100 milionë për Marco Verratti-n

    “Çmendet” Manchester United: Gati 100 milionë për Marco Verratti-n

Trajneri i sapozgjedhur Jose Mourinho kërkon Marco Verratti-n në qendër të mesfushës së Manchester United. Klubi anglez ka nisur bisedat me Paris Saint Germain për futbollistin që mendohet të jetë

Lexo me Shume

Zlatan Ibrahimoviç blen shtëpi në Manchester

    Zlatan Ibrahimoviç blen shtëpi në Manchester

Cila do të jetë skuadra e radhës e Zlatan Ibrahimoviç? Sipas informacioneve që vijnë nga “Proto Group Ltd”, shoqëri që merret me akomodimin e personazheve VIP, si aktorë të Hollivudit

Lexo me Shume

Premier League – Eva Carneiro refuzon 1.5 milionë euro. Kërkon Mourinho-n në gjyq

  Premier League – Eva Carneiro refuzon 1.5 milionë euro. Kërkon Mourinho-n në gjyq

Nuk i ka ardhur ende fundi historisë së konfliktit mes Jose Mourinho-s dhe ish-mjekes së stafit të ekipit të Chelsea-t,

Lexo me Shume

Zyrtare: Jose Mourinho është trajneri i ri i Manchester United!

  Zyrtare: Jose Mourinho është trajneri i ri i Manchester United!

Flitej prej kohësh se “The Special One” ishte në krye të listës së kandidatëve për të marrë drejtimin e Manchester

Lexo me Shume

Manchester United shkarkon trajnerin Louis van Gaal

  Manchester United shkarkon trajnerin Louis van Gaal

Mungon vetëm zyrtarizimi, ama tashmë nuk ka më dyshime: Louis van Gaal nuk do të jetë më trajneri i Manchester

Lexo me Shume

Manchester United në dilemë: Van Gaal apo Jose Mourinho?

  Manchester United në dilemë: Van Gaal apo Jose Mourinho?

Jose Mourinho do të marrë drejtimin e Manchester United vetëm nëse trajneri aktual Louis Van Gaal shkarkohet këtë verë. Të

Lexo me Shume

Mourinho në krye të Manchester United! Marrëveshja në prag zyrtarizimi

  Mourinho në krye të Manchester United! Marrëveshja në prag zyrtarizimi

Jose Mourinho ka arritur marrëveshjen me drejtuesit e Manchester United për të marrë drejtimin e skuadrës duke filluar nga sezoni

Lexo me Shume

Mourinho dhe efekti i tij domino: Blanc, Zidane, Allegri e Mançini, pjesë e lojës

  Mourinho dhe efekti i tij domino: Blanc, Zidane, Allegri e Mançini, pjesë e lojës

E kujt mund t’i kishte shkuar në mendje se një skuadër do t’i thoshte ‘jo” Jose Mourinhos? Drejtues të Manchester

Lexo me Shume

Leicesteri i pandalshëm bën për vete edhe Mourinhon

  Leicesteri i pandalshëm bën për vete edhe Mourinhon

Nuk di të ndalet Leicesteri i Claudio Ranierit! Tashmë një hap larg fitores së titullit në Premier League, gjë që

Lexo me Shume

Mourinho: Nuk kam nënshkruar kontratë me Manchester United

  Mourinho: Nuk kam nënshkruar kontratë me Manchester United

Ish-menaxheri i Chelseas, portugezi Jose Mourinho, ka mohuar nënshkrimin e një kontrate me Manchester United. Ai këmbëngul se nuk ka

Lexo me Shume

Mourinho “tradhton” Interin

  Mourinho “tradhton” Interin

Ndryshe nga ç’ka ndodhur deri sot, ajo që mund t’i vijë skuadrës dhe tifozave të Interit nga ish-trajneri Jose Mourinho

Lexo me Shume