Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jorida Tabaku"

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

Nik Xhelilaj ◄ Back Next ► Picture 1 of 10   Atmosfera e Euro 2016 tashmë i ka prekur të gjithë. Çdo shqiptar, brenda apo jashtë vendit, futbolldashës ose jo

Lexo me Shume