Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jonida Vokshi"

Edhe Jonida Vokshi i bashkohet kauzës

Edhe Jonida Vokshi i bashkohet kauzës

  Në kuadër të nismës “Fundjavë ndryshe”, shumë personazhe të njohur e të panjohur për ekranin kanë dhënë kontributin e tyre për familjet e varfra në të katër anët e vendit.

Lexo me Shume