Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jonida Maliqi"

Lojërat e Jonida Maliqit me të birin në fundjavë

    Lojërat e Jonida Maliqit me të birin në fundjavë

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale, këngëtarja Jonida Maliqi ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente të dashura të kësaj të diele, kaluar pranë dy njerëzve të shtrenjtë, të

Lexo me Shume

Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

    Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

Albana Osmani ◄ Back Next ► Picture 1 of 16 VIP-at shqiptarë kanë qenë gjithmonë shumë aktivë në rrjetet sociale. Një herë e një kohë ishte Facebook-u, më pas Instagram-i

Lexo me Shume