Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jonas Berami"

“L’isola dei famosi” – skena “gay” mes këngëtarit Marco Carta dhe Jonas Beramit?

    “L’isola dei famosi” – skena “gay” mes këngëtarit Marco Carta dhe Jonas Beramit?

Dalin detaje “pikante” për dy nga personazhet që marrin pjesë në reality show-n “L’isola dei famosi”, që transmetohet në Canale 5. Bëhet fjalë për spanjollin Jonas Berami dhe ish-fituesin e

Lexo me Shume