Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jonahes Hahn"

Komisioneri Hahn, vizitë dhe dialog të nivelit të lartë Shqipëri-BE

    Komisioneri Hahn, vizitë dhe dialog të nivelit të lartë Shqipëri-BE

Paraditen e sotme ka nisur vizitën e tij zyrtare dyditore në Shqipëri komisioneri i BE-së për Zgjerimin, Jonahes Hahn. Komisioneri ka nisur dialogun e nivelit të lartë me një takim

Lexo me Shume