Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Joleza Koka"

Politikani i njohur amerikan bën “selfie” me Joleza Kokën

    Politikani i njohur amerikan bën “selfie” me Joleza Kokën

Ish-kryetarja e FRESSH-it, Joleza Koka, e cila u përfol për deklaratat e saj teksa ishte ende kryetare e Forumit Rinor Socialist Shqiptar, duket se po ndjek nga afër zhvillimet elektorale

Lexo me Shume

(EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?

    (EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?

Ka bërë bujë statusi i Julian Dedës për largimin e Joleza Kokës pak minuta, para se të fillonte shfaqja në Apartamentin 2XL. Nisur nga  versioni i Julian Dedës (lexo ketu),

Lexo me Shume

“Shpërthen” përsëri Joleza

    “Shpërthen” përsëri Joleza

Ish-kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste (FRESSH) ka tërhequr vëmendjen (sërish) e mediave pas “sulmit” që i ka bërë gazetares Anila Basha. Me anë të një postimi në llogarinë

Lexo me Shume