Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "John Legend"

John Legend, një baba i përkushtuar

    John Legend, një baba i përkushtuar

Kur babai yt është John Legend, ninullat janë pjesë e pandashme e jetës tënde. Thjesht pyesni Luna Simone Legend. Në një video të postuar nga bashkëshortja e John Legend, Chrissy

Lexo me Shume

John Legend bëhet baba

    John Legend bëhet baba

Mëngjesin e së dielës, John Legend, është bërë baba.  Modelja dhe bashkëshortja e John-it ,Chrissy Teigen, ka sjellë në jetë një vajzë të shëndetshme. Ata kanë vendosur ta quajnë vogëlushen

Lexo me Shume