Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "John Kerry"

John Kerry: Mirënjohës Shqipërisë për muxhahedinët

    John Kerry: Mirënjohës Shqipërisë për muxhahedinët

Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, i ka shprehur mirënjohjen e tij qeverisë shqiptare për kontributin që kjo e fundit ka dhënë lidhur me çështjen e muxhahedinëve. Në një konferencë

Lexo me Shume