Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Joel"

Arsyeja që emocionoi Amin këtë mëngjes

    Arsyeja që emocionoi Amin këtë mëngjes

Sapo kemi hyrë në muajin e parë të vjeshtës dhe për disa fëmijë sot ishte dita e parë e kopshtit. Një nga vogëlushët që ka hyrë në kopsht për herë

Lexo me Shume