Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Joachim Low"

Joachim Low rinovon kontratën. Trajneri i Gjermanisë edhe në Botërorin e Rusisë

    Joachim Low rinovon kontratën. Trajneri i Gjermanisë edhe në Botërorin e Rusisë

Eksperienca e Joachim Low në pankinën e Kombëtares Gjermane do të vazhdojë, edhe pas eliminimit në gjysmëfinalen e Euro 2016. Ka qenë Federata Gjermane e Futbollit ajo që ka deklaruar

Lexo me Shume

Euro 2016 – Joachim Low: Itali apo Spanjë? Gjumin do ta bëj të qetë

    Euro 2016 – Joachim Low: Itali apo Spanjë? Gjumin do ta bëj të qetë

Trajneri i Kombëtares Gjermane, Joachim Low shprehet se nuk ka ndërmend të kalojë netë pa gjumë për arsye se kundërshtari i tyre në çerekfinalet e Euro 2016 do të dalë

Lexo me Shume

Gjermani-Itali, asnjëherë një miqësore e thjeshtë!

    Gjermani-Itali, asnjëherë një miqësore e thjeshtë!

Pavarësisht se priten ndryshime nga formacionet e ndeshjeve të fundit miqësore, përballja Itali-Gjermani (sot në mbrëmje) nuk është asnjëherë për të mos u marrë seriozisht! Trajneri italian Antonio Conte pritet

Lexo me Shume