Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jlo"

JLo detyrohet të fshijë statusin në Twitter. Zbuloni arsyen

    JLo detyrohet të fshijë statusin në Twitter. Zbuloni arsyen

  JLo ka bërë dy hapa para dhe një hap gjigant pas. Teksa po promovonte këngën e saj të re, dedikim për viktimat në Orlando, “Love Make the World Go

Lexo me Shume