Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "jete"

7 këngët që ndryshuan botën

    7 këngët që ndryshuan botën

Dikur autori Chuck Klosterman ka thënë që muzika nuk ndryshon askënd, ajo thjesht “ulet” në duart tona, na drejton teksa ne ndryshojmë veten. Notat perfekte apo teksti perfekt për një

Lexo me Shume

Përdorimi i sheqerit ju dëmton jetën seksuale

    Përdorimi i sheqerit ju dëmton jetën seksuale

Historikisht, çokollata është konsideruar si një nxitës seksual. Është e vërtetë që kakaoja ka veti që ju bën aktivë, por nuk duhet të mashtroheni nga çokollatat në formë zemre, të

Lexo me Shume