Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "jeta"

15 mësime jete nga Dalai Lama

    15 mësime jete nga Dalai Lama

Ai u mor me forcë nga shtëpia e prindërve kur ishte vetëm 6 vjeç. Në moshën 15-vjeçare u detyrua të bëhej komandat i thjeshtë në ushtri dhe njëkohësisht edhe diplomat.

Lexo me Shume

Jeta e Adeles në një film

Jeta e Adeles në një film

Aktorja australiane Rebel Wilson është e njohur për rolet e saj komike në “Pitch Perfect” dhe supozohet se do të interpretojë  në një film që i atribuohet këngëtares Adele, ku

Lexo me Shume