Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jessica Alba"

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

Festa e datëlindjes së 35-të të Jessica Alba-s ishte një mrekulli e vërtetë, duke nisur nga dekori në oborrin ku u bë festa deri te detajet si menyja apo muzika.

Lexo me Shume

Jessica Alba feston ditëlindjen. Ja si e ka uruar bashkëshorti…

Jessica Alba feston ditëlindjen. Ja si e ka uruar bashkëshorti…

Aktorja bukuroshe, Jessica Alba, e njohur për rolet e saj në shumë filma dhe bukurinë që e kategorizon si një nga femrat më të bukura të Hollivudit, ka festuar ditëlindjen

Lexo me Shume