Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jeruzalem"

Sulm me bombë në Jerusalem, 20 të plagosur

    Sulm me bombë në Jerusalem, 20 të plagosur

Një sulm me bombë në Jeruzalem ka shkaktuar 12 të vdekur dhe rreth 20 të plagosur. Nga hetimi paraprak, raportohet për një bombë të vendosur në pjesën e pasme të

Lexo me Shume