Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jenson Button"

Red Bull ndëshkon Daniil Kvyat. E dërgon te Toro Rosso

    Red Bull ndëshkon Daniil Kvyat. E dërgon te Toro Rosso

Një lajm i keq vjen për pilotin Daniil Kvyat pas garës zhgënyese të fundjavës që kaloi, në Rusi! Skuderia Red Bull ka vendosur që duke filluar nga gara e ardhshme

Lexo me Shume