Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jenniffer Lopez"

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Jenniffer Lopez ka dhënë një intervistë interesante dhe të sinqertë për “W”, për kopertinën e muajit Maj 2016, ku është rrëfyer rreth pakënaqësive

Lexo me Shume