Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jennifer Lopez"

Dhurata e Rihanna-s për J.Lo

Dhurata e Rihanna-s për J.Lo

Nga lagjja më e famshme e VIP-ave, Hollivud, na vijnë gjithmonë lajme rreth zënkave, debateve e sherreve mes tyre dhe rrallë herë lajme për dashuri e miqësi. Por sot Jennifer

Lexo me Shume

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

Mbrëmja e kaluar në “American Idol” rezervoi një spektakël të vërtetë për teleshikuesit. Ky ishte sezoni i 16-të i kompeticionit dhe për ta festuar këtë gjë, organizatorët kishin ftuar fituesit

Lexo me Shume

(Video) Ja çfarë u thotë meshkujve Jennifer Lopez në këngën e re

    (Video) Ja çfarë u thotë meshkujve Jennifer Lopez në këngën e re

Përmirësimi i disa opsioneve të Facebook, si ai i “Facebook Live Chat”, i ka dhënë mundësinë Jennifer Lopez të tregojë një moment të shkurtër nga kënga e saj e re

Lexo me Shume

Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

    Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

Djali i bilionerit Said Gutseriev, 28 vjeç,  është martuar me një 20-vjeçare, studente në Moskë. Dasma është zhvilluar këtë fundjavë dhe besohet të ketë kushtuar plot 1 miliard dollarë. Dita

Lexo me Shume