Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jennifer Lawrence"

Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

    Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

Justin Bieber, Selena Gomez e Justin Timberlake janë disa nga emrat triumfues në mbrëmjen e djeshme në Los Angeles, gjatë ceremonisë së përvitshme “Teen Choice Awards 2016”. Personazhet e kinemasë, të

Lexo me Shume

“Fox” kritikohet ashpër për dhunën ndaj Jennifer Lawrence

    “Fox” kritikohet ashpër për dhunën ndaj Jennifer Lawrence

Posteri që promovonte daljen në kinema të “X-Men: Apocalypse” nuk është pritur aspak mirë. Në të shfaqet personazhi i Oscar Isaac, i cili është duke mbytur superheroinën Mystique, roli i

Lexo me Shume

Tom Hardy ka një obsesion. Ai është i tmerruar nga…

    Tom Hardy ka një obsesion. Ai është i tmerruar nga…

Aktori Tom Hardy ka rrëfyer se vazhdimisht i ndërron telefonat dhe numrat në mënyrë që të mbrojë privatësinë e tij. Britaniku ka pranuar se është shumë paranojak për sa i

Lexo me Shume

Jennifer Lawrence: Prej kohësh nuk ndiej prekjen e një mashkulli…

    Jennifer Lawrence: Prej kohësh nuk ndiej prekjen e një mashkulli…

Në një intervistë të dhënë së fundmi në premierën e dokumentarit “A beautiful planet”, aktorja simpatike Jennifer Lawrence ka folur edhe për jetën e saj private dhe për marrëdhëniet me

Lexo me Shume

Çfarë i ka humbur Jennifer Lawrence mbrëmjen e kaluar?

Çfarë i ka humbur Jennifer Lawrence mbrëmjen e kaluar?

Me dashje apo pa dashje, Jennifer Lawrence gjithmonë bën diçka që mbetet në kujtesën e publikut apo bëhet temë e debateve. Të njëjtën gjë ka bërë edhe mbrëmjen e kaluar

Lexo me Shume

Jennifer Lawrence shkakton aksident nën efektin e alkoolit

    Jennifer Lawrence shkakton aksident nën efektin e alkoolit

“Unë nuk jam aspak tolerante kur filloj të pi dhe vjell shumë”,- kështu ka filluar Lawrence tregimin dhe më pas ka treguar për incidentin që i ka shkaktuar Harrelson-it. Lawrence

Lexo me Shume