Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jennifer Aniston"

Shtatzënë por më e dobët? Çfarë po ndodh me Jennifer Aniston?

Shtatzënë por më e dobët? Çfarë po ndodh me Jennifer Aniston?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Kohët e fundit është diskutuar lajmi se Jennifer Aniston është në pritje të një fëmije. Gjithçka ka nisur nga disa foto

Lexo me Shume

Binjaket Olsen dhe Jennifer Aniston kundër Instagram-it

    Binjaket Olsen dhe Jennifer Aniston kundër Instagram-it

Mary-Kate dhe Ashley Olsen për një javë të tërë morën përsipër Instagram-in e kompanisë “Sephora” për të promovuar degën e re të Elizabeth dhe James. Në këtë rrugëtim njëjavor ato

Lexo me Shume