Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jay Z"

Një “shampanjë” nga Beyonce dhe Jay Z

Një “shampanjë” nga Beyonce dhe Jay Z

Edhe pse kanë kaluar vetëm 4 muaj nga publikimi i “Lemonade”, Beyonce nuk di të “frenojë”. Burime pranë artistes deklarojnë se albumi i përbashkët Beyonce-Jay Z është gati për publikim

Lexo me Shume

(Audio/Foto) Jay Z: “Jam një djalë nga getot që shpreson të mos qëllohet”

(Audio/Foto) Jay Z: “Jam një djalë nga getot që shpreson të mos qëllohet”

  Nisur nga zhvillimet e fundit të ndodhura në Lousiana dhe Minnesota, ku policë të bardhë vrasin me gjakftohtësi të rinj me ngjyrë, Jay Z ka publikuar një këngë dhe

Lexo me Shume

(Video) DJ Khaled rikthen Jay Z-në për të gjetur “çelësat”

    (Video) DJ Khaled rikthen Jay Z-në për të gjetur “çelësat”

Nëse ju kishte munguar pak rep nga Jay Z, atëherë DJ Khaled ju ka rezervuar një surprizë mjaft të këndshme. Ai ka publikuar, pak minuta pasi kishte mbaruar ceremonia e

Lexo me Shume

Harrojeni Becky-n! Jay Z dhe Beyonce më pranë se kurrë

    Harrojeni Becky-n! Jay Z dhe Beyonce më pranë se kurrë

  Nëse menduat se  marrëdhënia Bey-Jay ishte drejt fundit për shkak të Becky-t me flokë të bukur, atëherë jeni gabim. Çifti Carter-Knowles janë shfaqur në finalen e NBA-së mbrëmjen e

Lexo me Shume

Jay Z “thyen” heshtjen lidhur me “Becky-n me flokë të bukura”

    Jay Z “thyen” heshtjen lidhur me “Becky-n me flokë të bukura”

  Nëse menduat që “Becky me flokë të bukura” u zhduk nga faqet e medias rozë dhe nga temat e bisedave, jeni gabuar. Këtë herë nuk është Beyonce ajo që

Lexo me Shume

Bëni gati dhuratat! Beyonce dhe Jay Z, gati për një dasmë të dytë e përrallore

    Bëni gati dhuratat! Beyonce dhe Jay Z, gati për një dasmë të dytë e përrallore

Kur jeta të jep limonë, mos bëj vetëm një limonadë… bëj edhe dasmë. Këtë ka ndërmend të na thotë Beyonce ditët e fundit. Teksa është në përfundim të edicionit amerikan

Lexo me Shume

Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

    Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

Mbrëmjen e djeshme, në prag të daljes së albumit të tij të 4-t “Views”, reperi Drake i është përgjigjur pyetjeve të Zane Lowe të radios Beats 1 sa u përket

Lexo me Shume

Mësohet më në fund se çfarë mendon Rihanna lidhur me tradhtinë e Jay Z

Mësohet më në fund se çfarë mendon Rihanna lidhur me tradhtinë e Jay Z

Rihanna është personi i fundit të botë që mund të mendojë se Jay Z ka tradhtuar Beyonce-n. “Rihanna e adhuron Beyonce-n dhe e do atë si grua, mike dhe artiste.

Lexo me Shume

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

“Sorry” është kënga e katërt e albumit të fundit të Beyonce-s dhe një nga dy këngët që “ndezën” rrjetet sociale

Lexo me Shume

Jay Z ka tradhtuar Beyonce-n? Gruaja i jep fund jetës

  Jay Z ka tradhtuar Beyonce-n? Gruaja i jep fund jetës

Projekti i ri muzikor e filmik i Beyonce-s, “Lemonade”, ka sjellë edhe një herë në vëmendje martesën e çiftit Knowles-Carter.

Lexo me Shume