Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Javier Pastore"

Merkato – Liverpool “vëzhgon” Javier Pastoren

    Merkato – Liverpool “vëzhgon” Javier Pastoren

Argjentinasi 26-vjeçar, i cili ka ende 3 vite kontratë me ekipin e Paris Saint Germain, është duke konsideruar largimin nga skuadra, duke qenë se prezenca e Angel Di Marias e

Lexo me Shume