Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Javier Mascherano"

Barcelona: Mascherano dhe Dani Aves, jashtë fotove të fanellave të reja

    Barcelona: Mascherano dhe Dani Aves, jashtë fotove të fanellave të reja

Zërat për transferimet e mundshme të Javier Mascherano dhe Dani Alves te Juventusi i kanë bërë gazetarët e “Gazzetta dello Sport” të kërkojnë të vërtetojnë dyshimet e tyre. Sigurisht që

Lexo me Shume