Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jason Watkin"

Njihuni me djalin që po jeton si në përralla

Njihuni me djalin që po jeton si në përralla

Si do të ndiheshit nëse do të kishit një koleksion makinash me vlerë 1.7 milionë £, ku përfshihen 2 “Mercedez Benz”, një “Range Rover Vogue”, dy “Bentley” dhe një “Porsche”?

Lexo me Shume