Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jamie Vardy"

Leicester City, shokët e skuadrës i luten Vardy-t të mos largohet

    Leicester City, shokët e skuadrës i luten Vardy-t të mos largohet

A do të pranojë Jamie Vardy ofertën e Arsenalit? Shokët e tij të skuadrës së Leicester, kampionë të Anglisë, po bëjnë çmos që ai të mendohet mirë e të qëndrojë

Lexo me Shume

Jamie Vardy shpallet lojtari i vitit 2016

    Jamie Vardy shpallet lojtari i vitit 2016

Sulmuesi i Leicester City, Jamie Vardy, është shpallur futbollisti i vitit 2016. 29-vjeçari triumfoi në sondazhin e bërë nga 290 gazetarë, prej të cilëve mori 36% të votave, duke lënë

Lexo me Shume

Kërcënohet Vardy!

Kërcënohet Vardy!

Mesa duket, nuk mjafton të surprizosh për mirë një komb të tërë dhe mbarë Europën për t’u shpëtuar mesazheve negative! Pavarësisht formës së shkëlqyer që po tregon me ekipin e

Lexo me Shume

Rooney: Nuk largohem nga Kombëtarja Angleze edhe për disa vite

    Rooney: Nuk largohem nga Kombëtarja Angleze edhe për disa vite

Pas një mungese thuajse 2-mujore si shkak i një dëmtimi në gju, kapiteni i Kombëtares Angleze Wayne Rooney shprehet se ai ka ende për t’i dhënë shumë klubit ku luan

Lexo me Shume