Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "James Dean"

Seks sadomazokist e jo vetëm! Marlon Brando e James Dean ishin dashnorë

    Seks sadomazokist e jo vetëm! Marlon Brando e James Dean ishin dashnorë

Aktorët James Dean dhe Marlon Brando kanë pasur një marrëdhënie! Jo vetëm kaq. Brando e detyronte Dean të kryente ‘seanca’ të gjata seksi të dhunshëm sadomazokist, gjatë të cilit e

Lexo me Shume

Të famshëm që i kanë ndarë në djep…

Të famshëm që i kanë ndarë në djep…

Shpesh ndodh që personazhet tanë të preferuar të ekranit, përveçse t’i ndjekim në çdo hap të karrierës së tyre, në çdo shfaqje në ekran, të kërkojmë edhe për jetën e

Lexo me Shume