Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "James Corden"

(Video) Michelle Obama në një sfidë të pazakontë

    (Video) Michelle Obama në një sfidë të pazakontë

Kanë qenë të shumtë personazhet që kanë marrë pjesë në rubrikën argëtuese “Carpool Karaoke” të show-t “The Late Late Show” të James Corden. Nga Adele te Demi Lovato, Gwen Stefani

Lexo me Shume