Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "James Arthur"

James Arthur ka një mesazh për fansat shqiptarë!

    James Arthur ka një mesazh për fansat shqiptarë!

Fituesi i “X Factor UK”, James Arthur, me anë të një videoje në Instagram ka derguar një mesazh për të gjithë fansat e tij në Shqipëri. Ai do të jetë

Lexo me Shume