Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "jaht"

Himarë, Forca Detare shpëton jahtin luksoz gjerman

    Himarë, Forca Detare shpëton jahtin luksoz gjerman

Moti i keq ka shkaktuar shkëputjen e një jahti nga bankina e Batonit në Himarë. Mësohet se në sajë të ndërhyrjes së anijes P 03 të Rojës Bregdetare është shpëtuar

Lexo me Shume

David Beckham me një bionde në Miami

David Beckham me një bionde në Miami

Që prej vitit 2013, David Beckham nuk është parë më në fushën e futbollit, por kjo nuk do të thotë se ai ka ndalur së punuari. Babai i 4 fëmijëve

Lexo me Shume