Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jahmir Hyka"

Shqipëria në avantazh, Jahmir Hyka ndez stadiumin

    Shqipëria në avantazh, Jahmir Hyka ndez stadiumin

Në minutën e 11’, Kombëtarja Shqiptare ka kaluar në avantazh në përballjen e saj me Lihtenshtejnin, sfida e dytë brenda grupit për kuqezinjtë. Ka qenë Jahmir Hyka, i cili nuk

Lexo me Shume