Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jaden Smith"

Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

    Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

Djali i aktorit të famshëm Will Smith, Jaden, ka vendosur t’i bëjë vetes një dhuratë të pazakontë për ditëlindjen e tij të 18-të. Në një status në rrjetin social Twitter,

Lexo me Shume