Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Jack Dorsey"

Ndryshon Twitter-i, lajm i mirë për përdoruesit

    Ndryshon Twitter-i, lajm i mirë për përdoruesit

Platforma Twitter nuk do të përfshijë më fotografitë apo link-et në 140 karakteret e mundshme për postimet. Sipas asaj që raporton agjencia “Usa Bloomberg”, e cila citon një burim të

Lexo me Shume