Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Izraeli"

Google fshin Palestinën nga harta e botës

    Google fshin Palestinën nga harta e botës

Gjigandi i kërkimit “Google” ka vendosur të fshijë Palestinën nga harta e botës. Mësohet se emri i Palestinës është hequr nga “Google Maps” dhe është zëvendësuar me emrin e Izraelit.

Lexo me Shume

Ministri izraelit-belgëve: Mos hani çokollata, por luftoni terrorizmin!

    Ministri izraelit-belgëve: Mos hani çokollata, por luftoni terrorizmin!

Ministri i Inteligjencës dhe Energjisë Atomike në Izrael, Yisrael Katz, ka reaguar një ditë pas sulmeve të shënuara në Bruksel. Teksa ka kritikuar sigurinë e dobët të Belgjikës, ai ka

Lexo me Shume