Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Izrael"

Njihuni me aeroportin më të sigurt në botë

    Njihuni me aeroportin më të sigurt në botë

Aeroporti më i sigurt në botë është “Ben Gurion International Airport” në Tel Aviv, Izrael. Në këtë vend asgjë nuk i lihet rastësisë: përqendrimi i forcave policore është gjithmonë i

Lexo me Shume