Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Izolimi"

Izoloi në banesë të ëmën, pranga 47-vjeçarit me probleme mendore

    Izoloi në banesë të ëmën, pranga 47-vjeçarit me probleme mendore

Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Gëzim Mustafaj, 47 vjeç, një person me probleme mendore që akuzohet se ka izoluar në banesë nënën e tij. Pas katër orësh

Lexo me Shume

Salah Abdeslam izolohet në burgun më të madh në Europë, fishkëllehet nga të burgosurit

    Salah Abdeslam izolohet në burgun më të madh në Europë, fishkëllehet nga të burgosurit

Terroristi Salah Abdeslam, një ditë pas ekstradimit nga Belgjika, ndodhet tashmë nën një regjim të rreptë izolimi në burgun e Fleury Mérogis, 30 kilometra larg Parisit. Ky burg cilësohet si

Lexo me Shume