Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ivy Park"

Njihuni me koleksionin “Ivy Park” nga stilistja Beyonce

    Njihuni me koleksionin “Ivy Park” nga stilistja Beyonce

Pak kohë më parë ju patëm “ngacmuar” me videot dhe fotot e koleksionit të ri të veshjeve nga Beyonce, në bashkëpunim me TopShop, të quajtur “Ivy Park”. Por, meqë kanë

Lexo me Shume