Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ivica Dacic"

Daçiç: Kosova jashtë UNESCO-s, fitore e madhe e Serbisë

    Daçiç: Kosova jashtë UNESCO-s, fitore e madhe e Serbisë

Gjatë vizitës së tij zyrtare në Manastirin e Graçanicës, zv/kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiç, ka deklaruar se Serbia ka siguruar një fitore të madhe në UNESCO duke penguar anëtarësimin  e

Lexo me Shume