Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ivanka Trump"

Ivanka Trump dhuron para për fushatën e Hillary Clinton!

    Ivanka Trump dhuron para për fushatën e Hillary Clinton!

Dizenjuesit e bizhuterive Jill Martinelli dhe Sabine Le Guyader të firmës “Lady Grey”, e kanë bërë të qartë prej kohësh se mbështesin kandidimin e Hillary Clinton për garën presidenciale të

Lexo me Shume