Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Iva Tico"

Iva Tiço “shfryhet” në Instagram-in e Albana Osmanit

Iva Tiço “shfryhet” në Instagram-in e Albana Osmanit

Një “përplasje” ka ndodhur ditën e sotme në Instagram mes Iva Tiços dhe Albana Osmanit rreth bllokimit të bulevardeve kryesore të Tiranës për shkak të maratonës sensibilizuese për autizmin. Tiço

Lexo me Shume