Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Itinerari"

Vrasja e ish-efektivit Zeqaj, krijohet identikiti i autorit. Ja lëvizjet e kryera

    Vrasja e ish-efektivit Zeqaj, krijohet identikiti i autorit. Ja lëvizjet e kryera

Rreth dy javë pas vrasjes së ish-policit Ajet Zeqaj, është krijuar identikiti i autorit dhe është zbardhur itinerari që ai ndoqi pas kryerjes së krimit. Një mik i viktimës, i

Lexo me Shume