Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "italiane"

Aksident në Velipojë, vdesin dy shqiptarë dhe dy italianë

    Aksident në Velipojë, vdesin dy shqiptarë dhe dy italianë

Një aksident tragjik është shënuar mëngjesin e sotëm në Velipojë, ku katër persona kanë humbur jetën. Burime të policisë kanë bërë me dije se automjeti me targa AA767HF ka dalë

Lexo me Shume