Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "italian"

Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani

    Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani

Italiani 25-vjeçar Giorgio De Serio është njëri prej viktimave të aksidentit të rëndë të ndodhur dje në Velipojë. Ai humbi jetën tragjikisht bashkë me një çift shqiptar dhe një tjetër

Lexo me Shume