Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Isuf Shehu"

Shkarkohet drejtori i AKU-t, Isuf Shehu

    Shkarkohet drejtori i AKU-t, Isuf Shehu

Këshilli i Ministrave ka vendosur të shkarkojë nga detyra drejtorin e Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Isuf Shehu. Shkarkimi nga ky post vjen shtatë muaj pas emërimit të tij. Mësohet se

Lexo me Shume